Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak mit adtok...

Francia bulldognak mit adtok enni?

Figyelt kérdés
Elég büdös lett a szája és a szőre a kutyusnak, gondolom tápot kéne váltani. Mit javasoltok?
2010. júl. 21. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
eddig mit kapott ennni,,???
2010. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
láttam ma egy kis rózsaszin franciabulldog csöppséget nagyon cuki
2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

az utcsónak:ez hogy jött ide???

am semmit mert utálom a francia bulldogokat

2010. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy megsimogattam volna
2010. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs kutyám,de ismerősöm kutyakaját ad neki
2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, ez az oldal azért van, h. értelmes kérdésre értelmes választ kapjunk...úgy tűnik, tévedtem. Nem is értem, nektek nincs jobb dolgotok, ennyire unatkoztok? Le lehet ülni tanulni (gondolom lesz pótvizsgátok) vagy veregetni a fejeteket a falba, nektek már úgysem árt...
2010. júl. 21. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most hillst adok neki, de nem mindig ugyanazt adom, hadd szokja, hogy azt eszi, amit kap, nem akarom, hogy egyfélét szeressen.

Arra figyelj, ha csirkéset veszel neki, allergiás lehet rá.

A Hills például csirkés, de nem minden francia bulldog allergiás, általánosságban viszont kicsit kényes a gyomruk.

Ha olcsóbb árakban gondolkodsz, a dog chow-t tudom ajánlani, van belőle bárányhúsos, közép árkategória, de tápanyagban sokkal jobb egy közepesnél. (a bárány hipoallergén, vagyis egyik kutya sem allergiás rá)

Én most az Acanat szeretném kipróbálni, sok jót hallottam róla, de még nem tudok véleményt mondani.


Ne törődj a bunkó hozzászólókkal!

Ez a kutya maga a tökély! Hidd csak el! :) Nincsen hozzájuk hasonló! Nagyon jól választottál! :) Egyébként hogy hívják?

Regizz blöki.hu-ra!

2010. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó válaszoló! Hivatalos neve Alcsiligeti Wizard, de mi csak Lulunak hívjuk. Másfél éves, csíkos kan. Nagyon kedves, okos, imádnivaló! Már regiztünk az allatmania.hu-n, de lehet elnézek a bloki-re is.

Volt már elég sok kutyám (amióta élek, mindig van), de eddig nem tapasztaltam ilyet, mint nála. Egy idő óta elég büdös lett, ezért gondoltam, h nem jó a kaja, amit kap. Szoktam neki főzni is néha, de kap konzervet is meg bárányos tápot. Lehet, a konzervet nem kéne adni neki? Kipróbálom a Dog Chowt... Köszi az értelmes választ! Üdv: Zsófi

2010. júl. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!