Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fáj a kutyám lába?

Miért fáj a kutyám lába?

Figyelt kérdés
Kb. 1hete észrevettem, hogy a labrador kutyusomnak fáj a lába. Ha fut, akkor semmi gond nem fáj neki, de mikor egy kicsit megpihen, elkezd fájni. Ha felugrik rám, akkor meg nagyon fáj neki, mert a hátsó lába fáj és olyankor ránehezedik a teste a hátsó lábaira. Külsőleg semmi baja a lábának, valószinű, hogy a tappancsával van valami probléma, mert egy kicsit erősebben végignyomkodtam az egész lábát, de sehol sem fáj neki. Lehet, hogy valami belé ment a lábába csak a szőrtől nem látom? Vigyem el dokihoz? De 1 hónapja voltam vele, igaz más okból kifolyólag.
2008. nov. 18. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Igen vidd el dokihoz!!!

Komolyan nem hiszem el, hogy inkább ide írkálnak sokan,( mintha ebből mi tudnánk, hogy mi lehet a baja csóri állatoknak) ahelyett, hogy rögtön hívnák az orvost. Nyugodtan lepontozhattok, de mennyiere szeretik az ilyenek állataikat??? Nekem az volna az első, hogy vinném a dokihoz.

2008. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van, én nem pontozlak le. Én a világon mindennél jobban szeretem a kutyusaimat, sorolhatnám akár estig is, hogy mi mindent megtettem már értük. Már nagyon sok pénzt is ráköltöttem erre a kutyusra, mert rühes a füle, szerencsére úgy látszik már meggyógyul, viszont a pénz egyáltalán nem is probléma akár még 5x ennyit is ráköltenék. Nagyon sokszor vittem már dokihoz és az egyik alkalommal megmutattam neki a kutyus első lábát, mert a lábujjai közt van egy kisebb csomó, erre az volt a válasza, hogy biztos megütötte, ennyi! A csomó még mindig ott van, de az nem fáj neki. És gondolom most is azt mondaná. Szóval ha nem javul a helyzet, biztos elviszem dokihoz, hátha mond valami értelmeset! Csak gondoltam addig megkérdezem, hátha volt már valakinek hasonló problémája és tudna tanácsot adni, hogy mi történhetett a lábával. Egyébként nem az a lába fáj amin van a csomó.
2008. nov. 18. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyusomnak is fájt a lába, néha sántított is, meg húzta, a doki azt mondta csak csonterősítő kell neki, mert nagy kutyus és kicsit el is van hízva (amit én nem vettem észre), szóval nehezen bírta el a saját súlyát, de mióta csonterősítő tablettát kap nincs ilyen baja. Persze azt nem tudhatom a te kutyádnak is ez e a baja, lehet hogy teljesen más, megütötte vagy bármi más is lehet...
2008. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
az elöbbi valaszolohoz hasonloan az en kutyusomnak is csonterösitö kellett,es azt mondta a doki kisse tulsulyos is,ugyhogy fogyiztattam.mostmar semmi baja,amugy az enyemnek is aztan fajt hogy megpihent.olyankor sirt is szegenyem.izületi baja volt
2008. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 18. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első válaszoló vagyok. Ne haragudj, ha esetleg bántó lett volna amit írtam. Nyilván nem tudhatom mi áll a háttérben, hogy mennyire szereted a kutyust. Nem kellett volna álltalánosítanom, mert sajnos sok olyan ember van, aki inkább nézi, hogy szenved az állatka, minthogy költsön rá. Még egyszer bocs!

2008. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom! Igen, nem tudhatjuk, hogy a kérdező hogy bánik az állatokkal és tényleg nagyon sok az olyan ember, akinek addig jó az állat amíg egészséges, de amint megbetegszik inkább hagyja szenvedni vagy rosszabb esetben kidobja az utcára. Az ilyenekkel ugyan ezt kellene tenni, hogy megtudják, milyen érzés!
2008. nov. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!