Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kutyám ne...

Mit tegyek hogy a kutyám ne szedje össze az állat tetemeket?

Figyelt kérdés
mindent megteszek érte,jó kajákat kap,és nagyon szeretjük.de kb egy fél éve állandóan atszökik 3 házzal odébb ahol dögök vannak,és haza hozza!!!már teljesen ki vagyok!!mit tegyek?imádom a kutyám,de már ki vagyok,úgy viselkedik mint aki nem kap enni!van erre "gyógymód"?
2008. nov. 15. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell oldani, hogy ne szökjön át, keritést javitsátok meg.
2008. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom,de az több százezer forint lenne,mivel 60 méter a portánk,és az előttünk lévő házban egy alkoholista lakik,akinek tök mindegy hogy van kerítése vagy nincs!így is egy csomó pénz költöttünk már az ő kerítésére,de nem állunk olyan jól hogy csináljunk egy teljesen újat.
2008. nov. 15. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos azt nem tudom, hogy ez mennyibe kerülhet, de szerintem olcsóbb, mint a kerítés. A kutyus hamar megtanulja, hogy meddig szabad mennie. Első hallásra talán kegyetlennek tűnik, de a kutyusnak csak az elején okoz egy kis kellemetlenséget, amíg meg nem szokja. Más állatra meg nem hat, mert a kutyuson van a nyakörv része.

[link]

2008. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Megint 2. vagyok. Sajnos megtaláltam a neten az árát, ami olyan 70e ft körül mozog. Akkor lehet, tárgytalan...
2008. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszi.
2008. nov. 15. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Na, ezek az elekrótromos kínai szarok amik tuti nem használnak semmit, de árából egy komplett lerítést fel lehetne építeni. Mindenit óvva intek az ilyenek vásárlásától.
2008. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ketteske ***** válasza:
78%
Sajnos a tetem evésről nagyon nehéz leszoktatni a kutyákat, de szerintem azt meg lehet neki tanitani, hogy ne menjen a keritésen túlra. Van pár kutyakönyv, ami az idomitással foglalkozik, biztos van benne 1-2 jó módszer amivel könnyen és gyorsan meg lehet rá tanitani a kutyádat. Szerintem egy próbát megér.
2008. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
valamit tényleg kell tenni,mert betegségeket is elkaphat a tetemektől.és ha egy nagyobb részt elkerítenétek neki?olyan kennel szerűség,csak nagyobb.?
2008. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1) Javítsd meg a kerítést. Drága, de ez a kutyázással jár. Nem is értem, hogy nem rendesen elkerített kertbe hogy mernek az emberek kutyát vinni... Elszökik, elütik, elviszik, megmérgezik; ha szuka, befedezik, ha kan, megverik... Borzasztó nagy felelőtlenség!

2) Figyeld, kapd rajta a dögevésen, és istenesen verd el. Ha van esze, meg fogja tanulni, hogy ez nem pálya, bár persze ha nem vagy ott és amúgy sem tiszteli a véleményedet, könnyen elfelejtheti a dolgot.

3) A kennel sem rossz ötlet, bár ez azzal jár, hogy sokat kell vele foglalkozni, hiszen bezárva mégsem élet az élet. Ha felügyelet mellett is kiszökik, akkor meg kutyaiskola.

Sok sikert!

2008. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!