Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha törpenyuszit szeretnék...

Ha törpenyuszit szeretnék számíthatok arra hogy tiszta szőr lesz a lakás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem törpenyuszim van! És igen szőrös lesz a lakás, de annyira nem, és megéri, mert annyira aranyos és szívedhez nől! enyém 8. éves most. Csak vigyázz vele, mert szétrágja a tapétát, meg a zsinórokat... meg kell nevelni :D én mindenképpen ajánlanám mindenkinek a törpenyulat, mert nagyon hálás és okos :D
2010. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És a bőrkanapéval mi történne?:D
2010. jún. 24. 13:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!=)
2010. jún. 24. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet venni kifejezetten nyulakhoz való fésűt, trixie márkájú, nagyon-nagyon jó, kiszedi a hulló szőrt. És van körömvágó olló is, majd meglátod, milyen hasznos.:-) Első válaszoló, te hogy "érted" el, hogy szeret a nyulad?
2010. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ohh.. ó ötlet... köszi szépen=)

A te nyulad nemszeret?:O..

2010. jún. 24. 13:30
 6/15 anonim ***** válasza:

A bőrt imádná, ha hagynánk, neki is esett a kanapé sarkának, azóta le van celluxozva minden egyes sarokvég, és ecettel is távol lehet tartani bizonyos helyektől.

Van már itthon is törpe Rex nyúl tenyésztő, neki nagyon dús rövid szőre van,lehet az nem száll úgy mint a mi holland törpénké.

2010. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen=)
2010. jún. 24. 21:07
 8/15 anonim ***** válasza:
A nemszerető nyulas vagyok.:-) Hát magától nem jön oda túl gyakran, hogy dögönyözzem, de ha mégis, akkor igen figyelemfelkeltően adja tudtunkra, hogy igenis foglalkozzunk vele (bökdös, harapdál). De azért nem olyan, mint egy kutya vagy macska.
2010. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D... édes lehet:D... hát sajnos én nem tudok tippeket adni, de sok sikert hozzá:)
2010. jún. 25. 15:48
 10/15 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok, és nem tudom... sokat simogatom... amit nagyon szeret... leginkább a fejét... jah és a nyuszik imádják a csokit:D De csak mérsékelten szabad neki adni v háztartási kekszet :D
2010. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!