Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 választási lehetőségem van: 1. egy fiatal törpesünit veszek,akit nekem kellkézhez szoktatnom, elnyernem a bizalmát,és kialakítani a kettőnk közti kapcsolatot VAGY 2. egy már megszelidített törpesünit veszek akit már én nem tudok megszelidíteni. Vagy igen? 2 kérdésem lenne: Az egyik: 1. vagy 2. megoldás? És egy már megszelidített törpesünnek el lehet még nyerni a bizalmát, hogy még én is megszelidíthetem?

2018. aug. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A másodiknak mi értelme? "egy már megszelidített törpesünit veszek akit már én nem tudok megszelidíteni". Ha szelíd minek akarod szelidíteni? Az már kézhez szokott, de neked akkor is ki kell építened vele a kettőtök bizalmi kapcsolatát.
2018. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jól látod. Egy szelíd állatot nem lehet megszelidíteni. Mert szelid. Szóval azt válaszd. Nem értem mit akarnál vacakolni egy vad sünivel, amit lehet hogy nem is sikerül kézhez szoktatnod.
2018. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 2. lehetőséget választanám.


Nekem egy kezes sünim volt, így sem volt könnyű vele néha. Ha olyan kedve volt puffogott, ha még másmilyen, akkor ő jött oda és cukiskodott.

2018. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! Akkor valószínűleg a 2. lesz,már beszéltem is egy tenyésztővel, a fél éves sünijéről,és ha 2 hét múlva még meg lesz neki szerintem megveszem! :)
2018. aug. 17. 13:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!