Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elpusztult a hörcsögöm és...

Elpusztult a hörcsögöm és nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan hirtelen történt... Egyik nap semmi baja nem volt, másnapra ott feküdt a forgácsban, és alig lélegzett. Arra gondoltam, megfázhatott, ezért finoman masszírozni és melegíteni kezdtem. Ezt 3 órán át csináltam, de nem lett jobban. Ma reggelre meghalt, és most nagyon hiányzik... Hogyan felejtsem el? :( Még csak 7 hónapos volt...

2018. jan. 25. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire megvisel, akkor ne tarts állatot, főleg ne olyat, ami csak 2 évig él.
2018. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Máskor ha látod, hogy szenved az állatod, ne nézd végig a halálát, hanem vidd el egzotikus állatokhoz értő orvoshoz... A következő hörit pedig ne kereskedésből vedd, hanem tenyésztőtől. Nekem mindig az új höri segített.
2018. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem, de visszahozni sajnos nem tudod.
2018. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom, hogy honnan vették nekem a hörcsögöt, mivel ajándékba kaptam a barátomtól.
2018. jan. 26. 10:30
 5/6 anonim válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy vegyen neked egy másikat
2018. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne akard elfelejteni. Egy hörcsög emléke mindig melengeti a szívedet.Még ha el is pusztult. Az Én hörim is meg halt. Nagyon szomorú voltam. De be kell látnunk hogy ez az élet rendje és hogy semmi nem marad meg örökre. Tartsd meg a legkedvesebb emlékeidet. Én is azt tettem. És én azt javasolnám hogy még ne legyen új állatkád. Hogy fel tudd dolgozni az előzővel történteket. És amikor úgy érzed hogy el múlt a gyász akkor kérj egy másik állatot.
2018. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!