Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valami baja a törpehörcsög...

Van valami baja a törpehörcsögünknek?

Figyelt kérdés

Láttam a neten, hogy szoktam betenni neki egy wc papír gurigát (nem vízben oldódósat). Szeret benne bujkálni, meg aludni, de néha hallom hogy kaparászik.


Ilyenkor szenved, kényelmetlen neki, játszik, valamilyen kényszer cselekvése van, vagy mi?


Amúgy van neki egy kis kerámia ház is abban most kevesebbet tartózkodik. Észrevettem, hogy olykor szokott ilyen "gödröket" ásni forgácsból valamelyik sarokban. Ilyenkor fázik?



2016. szept. 29. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes hörcsög viselkedés. Zajong, rendezget, rág, kapar. 3 hónaos kortól kell neki kerék is. Az még nyikorogni is fog. :-)
2016. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A WC papír gurigát kis cafatokra szedik, és azzal bélelik ki a fészküket, így jó puha és meleg marad. Plusz a folyamat közben kopik a karmuk és a foguk. Így nyugodtan hagyd bent nála, legalább lefoglalja magát. :)
2016. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!