Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Denevér jár esténként a...

Denevér jár esténként a teraszunkra. Rettegek tőle, este már kimenni sem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira viszolygok tőle, hogy szinte sokkot kapok, amikor meglátom.Tudom, hülyeség, de egyszerűen ez van. Valamelyik este a pad alatt olyan cirkuszt csinált, vergődött, meg minden, után rászállt az ablakon lévő szúnyoghálóra, és ott hegyelt kb. egy óra hosszáig. Tegnap megint láttam. Nem nagy, olyan 15 cm lehet, de kiborulok tőle. Mit csináljak? Alapból van egy fóbiám a rovarok, meg a kisemlősök iránt.
2016. aug. 11. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan csak bogarászik , de sok ostobaság terjeng róla .
2016. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira irtózom tőle, hogy azt elmondani sem tudom. Valami ami elűzné? Vagy távol tartaná?
2016. aug. 11. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

"a pad alatt olyan cirkuszt csinált"

Szegény állat kénytelen volt a pad alatt cirkuszolni, ugyanis a denevér a földről nem tud felrepülni.

.

A bogarak mennek a fényre, a denevérek a bogarakra...

2016. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekünk is van a garázsunkban denevér, 1-2 hónap és elmegy! Addig bírd ki, mert alapvetően aranyos, és csak gyümölcsöt, bogarat eszik. (meg téged)(:
2016. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valahogy felrepült, mert utána már az ablakon ült. Sajnálom, de nagyon írtózom tőle.
2016. aug. 11. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs,de nem értelek. És akkor mi van? Elmegy tőled 2-3 méterre,és ezért cirkuszolsz? Nem hogy örülnél...

1.:

Megeszi a körülötted lévő rovarokat.

2.: Boldog lehetsz,ez egy apró öröm,hogy tudnak táplálkozni.


SEMMI BAJOD NEM LESZ TŐLE!!! LEGFELJEBB BEMÉSZ /ARRÉBB MÉSZ!!

2016. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!