Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A mongol futóegerem hátsó...

A mongol futóegerem hátsó lábai mintha részben lebénultak volna, mi lehet a baja? Hogyan segíthetünk rajta?

Figyelt kérdés

Először úgy gondoltam, hogy eltört valamije, de nem vagyok biztos benne. Nem tud menni, az oldalára van dőlve, és sokszor forogni kezd, ha mozdulni próbál. Nem tudom, hogy görcs miatt lehet-e. Próbáljuk etetni itatni szegényt, mert nem tartja meg magától a kaját a mancsaiban. Veszett nem lehet, ugye? Nem lehet lehetséges szerintem, hogy elkapta, ahhoz meg kellett volna harapnia valaminek, és ők mindig bent vannak, csak a szobába engedem ki őket.

Egzotikus állatorvos sajnos nincs a közelben, de hátha ti tudtok segíteni.



2015. dec. 30. 19:09
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idős? Neten keresgéltél már a betegségeiről ami előfordulhat? Sok hazsnos információt adhat. Nem szorult be előtte valahova vagy ütötte meg valahogy?
2015. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ugye főleg éjszaka aktívak, úgyhogy nem tudom megmondani, hogy leesett-e a ketrec tetejéről (ő szeret mászni.

Néztem a neten, ami illik rá az a bénulást(így írták ki a betegség nevét), törés. De teljesen nem illik rá egyik sem, gondoltam hátha valakinek van sajnos konkrét tapasztalata.

Amúgy egy hónap híján két éves.

2015. dec. 30. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat mar nem fiatal.Lehet hogy az a baja hogy öregszik de szerintem eltorhetett.
2015. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért még próbálunk segíteni neki, hátha feljavul szegény.
2015. dec. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!