Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet sünivel kézközelbe...

Hol lehet sünivel kézközelbe kerülni Budapesten?

Figyelt kérdés
Gyerkőc most tanulja elsős környezetből. Mivel szegénykém városi gyerek, még nem tapasztalhatta, milyen a süni tüskéje.
2008. szept. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy vadon elég nehéz mert éjszakai álat és elég rejtett életet él. Talán kertesházban előfordul, vagy esetleg állatkertben, bár ebben nem vagyok biztos.

Nálunk él egy sün család küldök 1 képet.

2008. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Küldenék képet csak nem engedi hozzácsatolni. Bocs...
2008. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kertesházban élek és a szomszédos erdőből szoktak idemászkálni sünik és van hogy lopkodni szokták a tojásokat a tyúkólból..A multkor is este amikor beakartam csukni a tyúkolat láttam hogy egy süni döcögött befelé a tyúkolban
2008. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia én zuglóban lakok a és szoktam látni süniket a lakásunk kozelében márt mentettem is meg autó elöl ölben is cipeltem
2008. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia, én a XIII. és XIV. kerület határán lakom kertes házban és az udvaron is, ill. az utcán is többször találkoztam már sünivel, leginkább éjfél után de volt h késő du. is fényes nappal. Ja ha gyerkőcöd talál sünit csak óvatosan tapasztalgasson, mert bizony csúnyán megszúrhatja magát :)
2008. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap én is láttam egyet masírozni - csepeli lakótelep közepén :) Bár azt nem lehetne megfogni szerintem.

Viszont az Europarkban az állatkereskedésben mindig van egy albínó süni, mert nem eladó, azt nézzétek meg esetleg. Üdv

2008. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szegény sünik jó bolhásak szoktak lenni ... hogy is tudna vakarózni szegény??!
2009. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talákoztam már velük Kőbánya Kertváros és Rákoskeresztúr Kis utcai lakótelep tájékán is.

Főleg este.

Amúgy állatkert.

2010. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!