Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Miért kaparja ki a törpehörcsögöm a szőrét?

#Hörcsög-törpehörcsög-tengerimalac
2015. szept. 2. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok hörcsögöt láttam már, és ez szerintem nem természetes. Amilyen gyorsan csak teheted, menj el állatorvoshoz! Az a sejtelmem, hogy bőrbetegség, ilyet más állatoknál tapasztaltam. A komolyságát nem tudom sajna megmondani.
2015. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha sokáig nem takaritod akkor a vizelet is irrtálhatja a hasát stb..
2015. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2015. szept. 2. 18:13
 4/10 anonim válasza:
Gombafertőzés lehet, vagy valamilyen atka. Vidd el állatorvoshoz!!!
2015. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg bolha?

Kutyusod van? Ha igen felhozhatta.

Vagy az alom nem tetszik neki, ha túl poros az alom, szóval nagyon össze van törve (esetleg a zacsi alját is beleöntötted) akkor ez is lehetséges.

Vagy, nincs rajta sebnyom? Beszorul valahova, vagy ha társa van esetleg bántotta?

De így csak találgatni tudok, szerintem vidd el állatorvoshoz olyan picik és törékenyek nehogy baja legyen.

Nekem 3 törpém van :)

2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bolha nem lehet.nincs rajta kivül másik állatom..egyedül van és a forgácsa is rendszeresen cserélve van.
2015. szept. 2. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
A combjárol és a lábárol távolitotta el a szőrt :/
2015. szept. 2. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyan hamarabb kérdezel itt, mint hogy szaladsz vele a dokihoz? :/ Azonnal kérj időpontot, ez veszélyes!
2015. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De amugy nem viselkedik furán hogy pl(nem eszik vagy folyton alszik) csak tépkedi a szőrét..pedig rendszeresen tisztán tartom a helyét bolha miatt nem lehet..
2015. szept. 3. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem viselkedik furán, de rendszeresen tépkedi a szőrét?! Ellent mondasz magadnak. :/
2015. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!