Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi értelme van cukormókust...

Mi értelme van cukormókust tartani?

Figyelt kérdés

Tényleg csak kíváncsiság. Írtó cuki egy jószág az biztos, na de egész nap nem látni belőle egy pillanatot sem.

Anyukámnak van már egy pár hónapja de sose látom mert ugye nappal elbújik és alszik, most volt hogy nála maradtam estig és de így is fel lett ébresztve hogy kézbe tudjam venni.


Anyunak nem gáz mert amúgy is hajnalba elmegy otthonról este ér haza, ő hajnal kettőkor kel a mókushoz akkor kiengedi ameddig ő készülődik. Na de aki nem ilyen mazohista mint anyám az mit lát az állatkájából? :)


2015. aug. 13. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak akik éjjel vannak fent. Pl én általában éjjel 3-kor szoktam lefeküdni. Cukormókust nem tartottam, de volt régen ecsetfarkú pelém, azok nem szerették ha felkapcsoltam a lámpát, hát ja, nem volt nagy élmény. Egy kutya jobb, mert az akkor van fent amikor én. Az alvásban is utánoz.
2015. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mrs. Mysterious válasza:
Szerintem az elfoglalt embereknek megfelelőek. Én például egész nap dolgozok és nem vagyok otthon de este mikor hazaérek már ébredeznek is és ott vagyok velük és játszunk. Ha egy kutyám lenne akkor egész nap egyedül unatkozna otthon mire én hazaérek, hogy foglalkozzak vele.
2018. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!