Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet denevért terráriumban...

Lehet denevért terráriumban tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék veni egz trópusi gyümölcslével táplálmozó denevért és egy 2x2 méteres terráriumban tartanám lenne saját gyümölcsfája és rudak amin lógni tud lehetséges ez ?
2015. júl. 31. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik valami röpdéhez hasonló cucc kéne, nem hiszem, hogy megfelelő a terrárium.
2015. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bár a méreteit figyelembe véve talán mégis. Ez olyan mint állatkertekben azok az üvegházak ahol hüllők vagy madarak vannak?
2015. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami ojasmi ez a trópusi faj még az itteni denevéreknél is kissebb van egy galambom nagy kalitkában de ott kibujna és szerintem nem jönnének jól ki egymással azért gondoltam terráriumra mert ott lehet biztosítani a trópusi fát (hogy friss gyümölcshöz jusson) a párát és a meleget.
2015. júl. 31. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban szerintem lehetséges, bár gondolom nem olcsó mulatság. Nézz körül denevéres fórumokon, ott többet megtudhatsz, mint itt.
2015. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég drágának tűnik de ha neked megéri, szerintem elvan egy akkorában.
2015. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!