Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a nyuszijaim jó...

Szerintetek a nyuszijaim jó kondiban vannak?

Figyelt kérdés

Szóval nem túl kövérek vagy valami?

https://www.youtube.com/watch?v=PGnNl8Cce4k


2015. jún. 13. 14:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem igen, nagyon! :) És nagyon édesek is!!! :)
2015. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van, nem akarom őket felhizlalni, de azért éheztetni sem. Ők még fiatalok, fél évesek, úgyhogy nem kéne őket elrontani. :)

Róluk pl. tudom, hogy elég kövérek: [link] De van aki a fenti kettőre is azt mondta, hogy az. én meg annyira nem értek hozzá..

2015. jún. 17. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Úristen az a barna kövér nyúl nekem kell. :D Nagyon aranyosak. A fenti vidi nyuszijai szerintem sem kövérek, a lentiben a fehér sem. A barna viszont nagyon husi. Imádom.

Egyébként ezek törpenyuszik ugye?

2015. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így tetszik:D Az oké, hogy cuki a dagi, de egészség szempontjából már nem olyan jó. Nem törpék, mind nagy fajta és kb 5 kg :D A két lógófülű az két német óriás kosorrú, a fenti fehér új-zélandi a dagi pedig japán:)
2015. jún. 19. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó persze tudom, h nem egészséges, de akkor is olyan dögönyözni való. Japán, hát akkor ő egy kis szumó birkózó. :D Egyébként a fehér nagyon szép, olyan tipikus plüssnyúl.

Előre félek a választól, mert nagy nyúlmániás vagyok, de ezeket a nyuszikat levágjátok?

2015. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Melyik fehér?:D

Nem vágjuk le, mind családtag:)

2015. jún. 19. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Huh jól van, megnyugodtam. :D

A szumó nyuszival játszó Havas Nyúl-ra gondoltam. :)

2015. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!