Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek lehet adni...

Vadászgörénynek lehet adni párizsit v sonkát?

Figyelt kérdés
Persze tudom,h a nyers husit kell nekik föleg adni,de az enyém egyenlöre nem nagyon szereti,mert eddig gazdija csak száraztápot adott neki föleg és gondoltam elsö lépésnek a párizsi v sonka lehet a megoldás.
2008. aug. 20. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ÉN már adtam neki, szereti is, csak nem a legjobb a neki, mivel nagyon fűszeres. Próbálj neki, csontosabb húst adni, vagy esetleg kutyaszalámit. Az nincs annyira megsózva fűszerezve, mint az embereknek készült felvágott.
2008. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
elvileg nem szabad!!
2008. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elvileg nemszabad sertés húst.

én adok az enyémnek párizsit,de simát.

semmi sajt,meg fűszer.

tejterméket amúgy se szabad nekik adni:S

2008. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legjobb a hús...
2009. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld úgy, hogy először veszel darált púlykahúst pl, megfőzöd kicsit, és a tápra öntöd a levét, majd egy kis húst is keversz bele legközelebb, és csökkented a tápot...és így tovább...de szigorúan...vagy lehet az a megoldás is, hogy elveszed a tápot, és csak hús...morbid, de lehet nem eszik egy napig, de rá fog fanyarodni!!!ha egészséges görit akarsz, muszály!!!
2009. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

harmadik: tejterméket nem szabad adni? ez hülyeség, már neharagudj meg.:D

Az én görimnek adok tehéntejet, és szereti, heti 1 alkalommal szokott kapni.

Amúgy disznóhúst nem szabad neki adni(hallottam olyanról, hogy hőkezelve, tehát főzve vagy sütve, de semmi fűszer, úgy lehet adni, de nem tudom:S én nem adtam és nem is adok az enyémnek akárhogy is van hőkezelve...:D)


Nem tudom hogy párizsit lehet-e de ha nem disznó akkor szerintem igen, csak a fűszerekkel óvatosan.

Remélem segítettem egy kicsitł;)

Sok sikert!

2010. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet neki adni , de nem sokat ..

de mi is szoktunk a görciknek párizsit adni , leginkább jutalomfalatnak jók ezek , mivel finom .. :)

2011. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!