Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat miben kell tartani?

Nyulat miben kell tartani?

Figyelt kérdés
Van itthon egy nagy téglalap alakú akváriumom, még régebben halak voltak benne. Lehet ebben tartani egy házinyulat? Vagy külön valami faketrec kell neki?

2014. jún. 17. 03:04
 1/7 anonim válasza:

nem akvariumban tartjuk a nyulat.

alltalaban ketrecben szoktuk tartni , mint egyik ismerosom es nem faba inkabb vasba szoktak de a fa is jo csak vigyazz hogy megne szurja magat a nyuszi.:)

2014. jún. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ideiglenesen gondoltam. Ma hozok haza egy kis házinyulat, de jelenleg nincs még külön nyúlketrecem, csak ez az akvárium. Egy ilyesmit szeretnék neki: [link]

Pár napig azért csak kibírja benne, alom meg élelem van.

2014. jún. 17. 04:43
 3/7 anonim válasza:
Reggelt! Nekem deszkakbol osszerakott nyulasom van. Az aljan kis racs szeruseg. Hogy a bogyo leessen ott.
2014. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 pillanat alatt ki fog ugrani. Először kezrec kell, utána a nyuszi.
2014. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tartunk nyulat akváriumban! Főleg nem ebben a hőségben, amikor még szellőzni se tud az egész üveg doboz.

Először az állat felszerelését kell beszerezni és csak utána az állatot. Sürgősen szerezd be a ketrecet és lehetőleg még ma, vagy holnap, de semmi esetre se majd napok múlva.

2014. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy napig sem alkalmas egy akvárium nyúltartásra.
2014. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nyulat most hoztam el, viszont van egy kisállat szállító dobozom, ami még a macskámé volt, most abban lesz pár napig, az rácsos, igaz, műanyagból van, de igyekszem venni egy ketrecet. Holnap megyek keresni.
2014. jún. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!