Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a tengerimalacaim szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az egyik malac máj.23.-án a másik jún.8.-án egy éves. Úgy döntöttem hogy egybe fogjuk tartani nekik a Szülinapjukat. (azt amikor hozzám kerültek :)

Szerintetek mit vegyek/adjak/csináljak nekik?

Gondolkoztam azon hogy sütök vmit (de mit?) vagy kapnak egy ÚJ kerámia tálat vagy új házikót, meg még valamit... De nem tudom...Szerintetek minek "örülnének" ?

jah és lányok :)

köszike a válaszokat!!! minden normális ötletet meghallgatok :) :D



2014. máj. 30. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

elég ha raksz be nekik vmi újat, esetleg veszel nekik vmi különlegesebb ennivalót

ebből azért nem kell akkora felhajtást csinálni :)

2014. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :) amúgy igen arra is gondoltam hogy vmi rágcsit kapnak + alma faágat(imádják) :) amúgy nekik is, neked is, nekem is és mindenkinek van szülinapja, ők is "megérdemlik" az ajándékot :)


[link]

2014. máj. 30. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A szénagömb is jó ötlet, vagy egy függőágy.
2014. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
én a kígyóimnak szoktam tengerimalacot adni szülinapjukkor, lehet hogy visszafele is működik a dolog...egy próbát megér :)
2014. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl örülnék egy converse cipőnek
2014. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ez nagyon aranyos. Ugye tudod, hogy a tengerimalacok le.sz*rják, hogy szülinapjuk van? :D De kedves ötlet!


Én sütnék nekik, sőt, nem is sütnék, inkább nyers zöldségekből meg gyümölcsökből készítenék nekik valami szép tálat, amiből csemegézhetnek kedvükre.


Nekem pl. szárazföldi remeterákjaim vannak és mindig élvezik, ha sokféle kajából lehet egyszerre válogatni, pl. egy tálra ráteszek nekik ezekből: szárított hal, friss alma, narancs, kígyóuborka, főtt tojás és tojáshéj, csirke, rizs.


Malacoknál meg mondjuk ilyen tálat lehet összerakni:

[link]

2014. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!