Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemények a magyar gyártású...

Vélemények a magyar gyártású ketrecekről?

Figyelt kérdés

Magamhoz vettem két kölyök nőstény patkányt. Még kicsik ugyan, de nagyon szépen nőnek, úgy, ahogy kell.

Most átmenetileg egy "emeletes" hörcsiketrecben vannak, ami szép hosszú ugyan, de elég alacsony, ezért gondoltam, beszerzek egy nagy ketrecet.

Olvastam ezekről a Frici meg Peti kódnevű ketrecekről. Van tapasztalatotok velük kapcsolatban? Melyik való patkánynak? Azért vennék ilyen ketrecet, mert a Ferplast termékei néha pofátlanul drágák, amit vettem nekik hörcsögnek valót, az is 10.000-be került. :S



2014. máj. 26. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 2 fiú patkányom volt egy Frici ketrecben, remekül megvoltak. A minőségével kapcsolatban nem volt panaszom.
2014. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is Frici ketrec volt, szerintem ez a minimum méret két patkánynak. Nekem két patlányom volt benne, elvoltak, elfért benne minden, ház, etető, függőágy, stb, viszont az egyik patlányomnak sokat fájt a lába a rácsos talajon járástól, szóval azt ajánlom műanyag lapokat szerelj a járó részre, még mielőtt baj lenne belőle.

Amúgy ezen kívül szerintem tökéletes ketrec. Használtan elég olcsón be is lehet szerezni. A Peti ketrec kicsi.

2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokáig Fricim, 2 lány patesz lakott benne. Nem mondhatom, hogy nem jó, mert lehúzott velem 10 évet, mire kezdte megadni magát, de én utáltam. Az emeleteket le kell fedni - mi kartonoztunk, mert párom tudott szerezni kartonlapokat, így nem volt gond a folyamatos csere - illetve én a rácsos aljzatot levágtam a francba és kukáztam. 2 patinak méretben teljesen jó a Frici, kicsit ügyeskedni kell, hogy jól berendezhető legyen (a fix polcok ugye). Sajna a Ferplast tényleg drága tud lenni, és úgy érzem, indokolatlanul, mert azért az se, egy hűha kategória - most Ferplastom van - de annyiból jobb, hogy a polcok variálhatóak és a ketrec maga lapra szerelhető, jó nagy az ajtó és a tető is felnyitható, könnyebben hozzáférek mindenhez takarításkor meg a patikhoz is.
2014. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!