Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi az esély arra hogy...

Dalma1997 kérdése:

Mennyi az esély arra hogy hogy a dzsungáriai hörcsögeim (apuka, anyuka) felneveljék mind a 3 kölyköt?

Figyelt kérdés

1-2 napja született 3 kölyök hörcsög.Ez az első alom. A szüleik kényelmes fészket csináltak nekik és szinte folyton ott vannak velük, ha nem akkor vagy kajáért vagy inni mennek ki. Az apuka is kedvesen kiveszi részét a nevelésből. Nem nyúltunk a születésük óta a hörikhez. Minden nap adunk nekik magvakat és tejfölt

1kérdés:Nem fog megártani neki ha minden nap egy teáskanálnyi tejfölt kapnak?

2.kérdés:elegendő ez a fehérje mennyiség?

3.kérdés:mennyi esély van arra hogy mind a 3 kölyköt felneveljék?-Mert ugye a legtöbbször legalább egy kölyök elpusztul mert gyengébb volt mit a többi.



2014. ápr. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Apuci szépen lemészárolja majd a kicsiket, és újra felcsinálja anyut, aki ebbe rövid úton beledöglik
2014. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Több hörcsög tartótól hallottam már hogy az apuka nem bántotta a kölyköket, sőt besegített a nevelésbe. Mint ahogy le is írtam az én apahörcsögöm se bántja őket, de a kérdés nem is erre vonatkozott...

Valamint leírtam hogy ez az első alom...és 2-3nál nem is szeretnék többet...nem fogom hagyni hogy az anya belepusztuljon a sok kölyökbe, mert 2.-3. alom után külön teszem őket. A kérdés az volt hogy mennyi esély van arra hogy mind a 3 kölyköt felneveljék?(Ha Szülők mindent tőlük telhetőt megtesznek értük)

2014. ápr. 12. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hörcsögöm mikor lefialt nem adtam neki tejfölt.Volt,hogy egyszerre 6 db született és mind egészségesen felnevelkedtek. 3 x fialt ugyan attól a hímtől és a kicsik egészségesek voltak.Az anya is majd ki csattant az egészségtől!

Szerintem ha jó állapotba vannak ,rendszeresen van cserél e az apjuk,vizük akkor szerintem semmi "baj" nem lessz. Én a vizet lejjebb rajtam,hogy a kicsik mikor már kezdenek inni akkor elérjék.De az sem árt ha a vízbe ragsz vitamint,én is raktam narancs ízűt és szerették is :D

2014. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* cserélve a kajájuk xd
2014. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szabcsi01 válasza:
0 ugyan is a hörcsögök nem nevelik fel a köjkeiket csak amig kicsik addig vannak velük és a hím állat biztos hogy nem neveli a kicsiketmert a hím inkább megöli a kicsiket hogy pározni tudjon ujra
2014. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!