Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak lehet fogamzás...

Tengerimalacnak lehet fogamzásgátlót adni, ha nem akarom ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen van ?:( LÉTEZIK ILYEN ?:(
2013. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom azért kérdezem.csak mert hallottam olyanról hogy macskának lehet adni.akkor tengerimalacnak?
2013. dec. 26. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehet. A macskákra is nagyon káros, csak a hülye lusta gazdák használják ezt a módszert.
2013. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs a tengerimalacoknak fogamzásgátló.

De ne tarts együtt két különböző neműt, és akkor nem kell ivartalaníttatni.

Két lány, vagy két fiú nagyon jól elvan együtt.

Az ivartalanítás elég veszélyes műtét és vagy tíz-tizenöt ezer forint.

Ráadásul lánymalacoknál csak akkor szokták csinálni, ha muszáj, például petefészekcisztánál, vagy hasonló betegségnél.

2013. dec. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszi,csak azért érdeklődtem mert van 2 fiú malackám,és már van egy lány is.nem merem betenni a lányt a 2 fiú közé.csak az egyik piszkálja a lányt mindig utána rohan éés nem hagyja békén.a másik meg nyugodt nem csinál vele semmit.
2013. dec. 29. 03:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rohan utána, akkor ezek szerint kint összeengeded a lányt a fiúkkal.

Pár másodperc alatt be fogja fedezni, mikor a lánynak éppen ösztrusza van. Ez 15-17 naponta van, és egy napig tart.

De ezeken a napokon még az is lehet, hogy a fiúk csúnyán egymásnak fognak menni.

2013. dec. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az egyiknél nem tudom pontosan hogy fiú-e pedig megnéztem az összes tengerimalacos oldalt.a másik fiút meg nem is érdekli a kislány.
2013. dec. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!