Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Pont tv-t néztem amikor észrevettem h a kutya nagyon ugat, kinéztem a kertbe és megláttam egy nyulat véres harapásnyommal a hasán és a lábán. Probált elfutni de nemtudott meg nem akartam kinthagyni mert szerintem a kutyám nem őt ugatta mert még azután is a kertbe lesegetett miután bevittem a házhoz a nyulat. Ezért bevittem a házba de nem tudom mit tegyek mert az állatorvos ilyenkor nem rendel meg kb 10 kmre van anya pedig dolgozik.
2013. dec. 23. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire mély a seb? Valamivel fertőtleníteni kell! Van otthon adtadine? De jó rá más fertőtlenítő is, amit találsz otthon. Ha esetleg vérzik a seb, kösd be neki.
2013. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire komolyak a sérülései.

ha van otthon Betadine, mindenképpen fertőtlenítsd le. ha átvészeli az éjszakát, minél előbb vidd el az orvoshoz, mert belső vérzése lehet, ha úgy harapta meg a kutya.

2013. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy kereshetnél egy ügyeletes állatorvost, és legalább felhívni őt telefonon, hogy szerinte mit csinálj. talán mégis többet tudnak segíteni a szavai, mint mi.
2013. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fertőtlenitővel bekentem be is kötöttem viszont azt nem tűri el magán és leszedi mindig
2013. dec. 24. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hogy bevitted magadhoz! Simogasd sokat,figyelj rá. Ne hagyd hogy le szedje a kötést. Kínálgasd magvakkal,esetleg táppal,ha van akkor fűvel,vagy széna. Adj neki vizet. Az orvos se tudna most többet tenni. Ha átvészeli az éjszakát,másnap vidd el orvoshoz feltétlenül!!!
2013. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a nyuszival?
2013. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!