Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elképzelhető hogy vemhes a...

Pötty! kérdése:

Elképzelhető hogy vemhes a csincsillám?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy csincsillapárt. Nagyon jól megvannak együtt, a fiú többször udvarolt is a lánynak. Mostanában a lány nem a megszokott módon viselkedik. Napközben is felkel többször enni, régebben órára pontosan keltek-feküdtek. Elég fura pózokban alszik, simogattam a hasát egy kicsit meg van püffedve de nem tudom azért mert sokat evett vagy vemhes. Olyanok segítségét kérem akik szintén csincsilla tartók. A válaszokat előre is köszönöm.
2013. aug. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vemhességnél többet esznek és alszanak, a vemhesség első felében nem vehető észre rajta semmi,a második felében jellemző a has puffadása,viszont ilyenkor már kerüld a fogdosást,a szülés előtt 2 héttel már nem ajánlatos fürdetni homokban,mert fertőzést kaphat hüvelyi úton.Ha már fészket túr magának,akkor nem sok idő van szülésig,általában hajnalban szoktak szülni,de kivétel erősíti a szabályt! :)
2013. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé érdekesen viselkedik régebben együtt aludt a fiúval most viszont a forgácsban túrt magának helyet a kis farönk mellett, nem igazán tudom hogy miért jó ott neki mert van több kis "bunker" ahova bújhatna.
2013. aug. 8. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj oda,hogy ne nyomogasd a hasát,hagyd aludni,aztán majd jönnek a meglepi csinik. :) Ellés után 2 hétig semmiképp ne engedd homokfürdőzni a kislányt.
2013. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!