Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csináltam egy kis várat a...

Csináltam egy kis várat a nyuszimnak sima kartonbol. Kidíszítettem, festettem rá. Nem lesz baja, ha megrágja?

Figyelt kérdés
Temperával festettem

2013. márc. 17. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát a tempera szerintem nem tesz jót neki
2013. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de, a festék miatt.
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kleo0:) ***** válasza:

Max cerúzával szinezd ki.

Ne rakd be neki a festékes várat,akkor inkább ha már várat csinálsz akkor fából,mert a kartont könnyen meg eszi :-D

De a legegyszerűbb ha veszel a kis állat boltban:-)

2013. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hunhubi82 ***** válasza:
A nyulaknak igen kényes az emésztésük! Nagyon sokszor emésztési problémákba pusztulnak bele, úgyhogy ha jót akarsz szegénykének, akkor nem "erőlteted" ezt a nyúlházat! nem mellesleg a karton papír magában sem olyan jó neki, mert tele van a gyártás során használt vegyi anyagokkal! Az én nyuszim pl. gondolkodás nélkül elfogyasztaná a dobozt! :)
2013. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de szerintem ne színzd ki, olyan tökmind1 a nyuszinak:)
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam :s Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 17. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet a nyulamnak,olvastam, hogy szeretnek vele játszani. bár nem festettem. De kb az első két perc bújócska után elkezdte szétcincálni a dobozt.Nyelt is le belőle, így igen gyorsan elvettem tőle.:/
2013. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem :s
2013. márc. 17. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Abba ne menjünk bele, hogy mérgező-e a festék, vagy nem, valószínűleg nem nagyon, ha az iskolában engedélyezik a temperát. De én akkor sem erőltetném, jót biztos nem tesz.


Az viszont kétségtelen, hogy egy kis nyúlnyál, egy kis pisi a temperával igen érdekes mintázatot hoz ki a nyuszi szőrén, meg mindenhol, amihez hozzádörgölőzik.

2013. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
El vagy varázsolva! A nyúlnak lételeme a rágcsálás! Pár napon belül egy szétrágcsált, összehugyozott kupac lesz a váradból... de úgy kell neked.
2013. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!