Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül kb. egy hörcsög...

Mennyibe kerül kb. egy hörcsög elaltatása? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az aranyhörcsögöm nagyon szenved már, azaz nem tud már mozogni se szinte, csak néha-néha picikét arrébb mozdul, tegnap este óta tart ez. Bármikor meghalhat szegénykém. :(( Holnap hétfő van és ha még mindig szenvedni fog, szerintem el kéne vinni állatorvoshoz elaltatni, mert megszakad a szívem miatta! :(( Ilyenkor fájdalma is van? :(

Mennyibe kerül az altatás?


2012. dec. 2. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
És öreg már? Biztos, hogy van fájdalma. Szerintem ne várd meg a holnapot, egy erőteljes mozdulattal vágd földhöz és nem fog szenvedni.
2012. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kedves első ez még viccnek is rossz. Majd szeretett hörcsögét földhöz fogja vágni...
2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Első, téged kellene földhöz vágni.


Persze, hogy van fájdalma, hiszen haldoklik. Ha még élni fog holnap, vidd el mindenképp dokihoz.

2012. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy nem ez volt a kérdés, bocsi. 1000 Ft körül van, néhol 100-200 forinttal több/kevesebb.
2012. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Haha! Megjöttek az állatb.zikXD Csináld saját kezűleg, annál olcsóbb nincs.

De ha ki akarod röhögtetni magad az állatorvossal és az asszisztensével és még fizetnél is ezért, hát hajrá!

2012. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit keresnek itt állatkínzók? Sitten a helyük...

500 ft körül szokott lenni az altatás ilyen kisállatoknál.

2012. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

ha megölöd az miért állatkínzás? az a kínzás ha hagyja szenvedni.

nem vagy tisztában az állatkínzás fogalmával. neked meg az iskolában lenne a helyed. szerintem még rád fér némi tanulás..

2012. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Okés, akkor ha a kutyád megbetegszik, verd agyon nyugodtan. Mi maradunk inkább a hagyományos megoldásnál.
2012. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

azért egy kutyát ne hasonlítsunk már egy patkányhoz..

nem annyi időt töltesz egy hörcsöggel, mint egy kutyával

mellesleg a kutyának 5x akkora az élettartama, mint egy hörcsögnek, így szerintem jobban lehet kötődni egy kutyához.

a hörcsögöt 2 évente cserélni kell

és szerintem a rágcsálótartás eleve egy gusztustalan dolog, mert, elég büdös, még akkor is ha rendszeresen van takarítva. és a rágcsálók folyamatosan vizeletet ürítenek. ezért simogatni sem a legokosabb dolog.

és már maga a tartása is állatkínzás, mert egy kis ketrecbe zárva tartod élete végéig...szerintem...

2012. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos Pöttömke meghalt reggelre, így nem kellett elaltatni. :(( Ő volt az egyik legkedvesebb hörcsögöm! :(((


Kedves utolsó!


A hörcsögökhöz igenis lehet kötődni, én jobban kötődöm hozzájuk mint bármely más állathoz, ez nem kor függő! Hiába rövid ideig élnek, ezalatt az idő alatt is nagyon meg lehet szeretni őket! Gyerek korom óta mindig volt hörcsögöm és azóta is tartok mindig, nekem mindig csak ők kellenek, mert számomra ők a legaranyosabb és legkedvesebb állatkák!

És sokkal, de sokkal tisztább mint egy kutya! A kutya nyáladzik meg kutyaszagom lesz tőle, ha megsimogatom. Míg a hörcsög nagyon tiszta állatka, rengeteget mosakszik és ez meg is látszik rajtuk, jó az illatuk. Ha büdös, az nem a hörcsög, hanem a vizelet vagy a kaki! Az pedig kinek illatos???

De míg a kutya összevissza pisil, meg tanítani kell neki, hogy hova lehet és hova nem, addig a hörcsög magától megtanulja, hogy egy helyre jár pisilni! Mert csak az egyik sarokba jár mindig!!


Ki is akkor a tisztább...stb.??

2012. dec. 3. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!