Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet (nyáron) Lehet (nyáron)...

Lehet (nyáron) Lehet (nyáron) éjszakára kint hagyni a patkányt egy szuper szigetelt ketrecben? (falun)

Figyelt kérdés
Vagy milyen ketrec kell ahhoz hogy kibírja?
2012. nov. 23. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Miért akarod kint hagyni?

Amúgy, éjszakára nem valószínű, hogy baja lenne, hacsak valamilyen állat megnem találja, és addig birizgálja, míg kiszedi onnan.

Én nekem görényem volt, de soha nem hagytam kint egész éjszakára, hanem tettem rá pórázt, és amikor hűvösebb volt, akkor elmentem vele sétálni.bár, ezt egy patkánnyal nem nagyon lehet megcsinálni.

Ha csak azért akarod kirakni, hogy jó levegőn legyen, akkor elég, ha pár órára kirakod, de én nem hagynám kint egész éjjel, mert csak félnék tőle, hogy kutya vagy macska leveri a ketrecét és kiszabadulhat.

Még jó megoldás lehet, hogyha van rá lehetőséged, akkor gondolom nyáron úgyis nyitott ablak mellett alszol, rakd be az ablakba úgy hogy a ketrec egyik oldalát letakarod, hogy ne legyen huzata, de mégis éri a friss levegő.

2012. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!