Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fogok kapni egy nyuszit. Mit...

Fogok kapni egy nyuszit. Mit eszik? Mikor kell etetni? Írjatok le mindent ami nyúlneveléshez hozzátartozik.

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Google a barátod.
2012. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggel, és este szoktam etetni őket. Én nyúl tápot,és lucernát adok nekik. Nagyon szeretik a zöldségeket,az almát.
2012. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves kenny !! igen tudjul hogy van google de ez itt egy oldal ahol kerdeseket szoktak feltenni .. ugyhogy ha van valami jo linked hajra . de egyebkent az ilyen valaszokat mellözd kerlek.
2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy jó oldal, mint megtalálsz, amit tudni akarsz.
2012. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Etetés:

[link]


Szobatisztaság:

[link]


Viselkedés:

[link]


Rengeteg kérdés-válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=t%F6rpeny%FA..


Egyébként meg igazat adok kennynek..ha nyuszit szeretne valaki,olvasson utána sokat..itt lehetetlenség mindent leírni egyben.ha valamit nem ért,nem kap rá választ akkor jó ha a gyakorira jön és kérdez.most bemásoltam ide dolgokat,de csak alap dolgokat,ettől több dolgot lehet róluk olvasni...és én is googleból szedtem.

2012. nov. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!