Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg kell vágni a tengerima...

Tényleg kell vágni a tengerimalacom körmét? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hogy? Mivel? Hol tudom beszerezni? Mennyibe kerülhet? Köszi a válaszokat.
2009. aug. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerű ollóval vagy valamilyen kisebb vágószerszámmal ,ami nem túl nagy(pl csípőfogó) és csak a végét

nagyon vigyázni kell, mert ha nagyon belevág az ember, akkor vérzik és fáj neki, de ezt ki kell tapasztalni, én pl sosem mertem megtenni...

2009. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kell vágni, ha túlnőtt, de ha bizonytalan vagy, akkor állatorvossal vágasd le, nehogy belevágj egy hajszálérbe. Lehet kapni kisállatkereskedésekben rágcsálóknak való körömvágó ollót, 1000 valahányszáz Ft.
2009. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy inkább két emberes dolog, egy valaki fogja a malackát, a másik vágja. Fény felé kell tartani a körmét és látod, hogy meddig van az hajszálér, afölött szabad csak levágni.
2009. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszerű körömcsipesszel vágom a körmeiket.

Ha véletlenül belevágsz, akkor Betadine-nal kezeld le!

2009. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A tengerimalacok karmainak a szakszerű levágásáról mindent megtalálsz a(z ingyenes) Pets Magazin 4. számában.

[link]

2009. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!