Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell a nyuszit tranzba...

Hogyan kell a nyuszit tranzba ejteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Osztán mi az a "tranz"? Mert tudod ilyen szó nincs.
2009. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
egy élethű hatalmas plüssegérrel:)
2009. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Húzd a farkadra. Szerintem eléggé transzba fog esni.
2009. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha a tenyeredbe rakod és baromi gyorsan a hátára fordítod.De nem mindig sikerülés vigyázz,le ne essen.
2009. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Transznak hívják, igen, és az utolsó válaszolónak ugyan igaza van, de azt transznak nem nevezném, inkább csak leblokkol szegény nyúl. Mi is játszottuk vele, de nem szállt el és lett táltosnyúl meg jövőbelátó, egyszerűen csak nem mozdult.

Nem is értem, miért akarod transzba ejteni... Tudod egyáltalán, mit jelent az (mert leírni nem megy, azt látom)?

2009. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jóó jóó.nem tudtam leírni.ÉS?amúgy azért hogy legvágjak a körmét..
2009. aug. 4. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért szerintem bőven elég megfogni. Ha nem megy, gondolkodj el a kapcsolatotokon, nem kéne hogy féljen tőled. Vagy vidd el állatovoshoz/kutyakozmetikushoz, megcsinálják ingyen vagy olcsón.
2009. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdést tisztázni kell. A négylábú nyuszikról van e szó, amikbő paprikást készítünk ha nem tojnak pirostojást, vagy azokról a kétlábuakról aki a különbözö szórakozóhelyeken leledzenek. TA
2009. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sztem dobd fel majd kapd el a földtöl 2 centire tutira traZ lesz az eredménye( vagy ha nemjol csinálod egy halott nyuszi)
2010. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jézusúristen félórája szakadok ezen az okos kérdésen XD


Inkább ne tartsál nyulat azt ajánlom..kínzás ez neki

2010. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!