Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Télen bent tartsam a törpenyus...

Télen bent tartsam a törpenyuszimat?

Figyelt kérdés
Lesz egy törpenyuszim. Ősszel kapom meg és 3 hétig bent fog lakni. Aztán télre kitegyem, vagy hadjam bent?
2009. aug. 4. 11:59
 1/6 anonim válasza:
Elméletileg a nyuszikat kint lehet tartani télen, de azért én a helyedben utána néznék a neten, nehogy mirelit nyúl legyen belőle!
2009. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem télen vidd őt valami fedett helyre, terasz vagy ilyenek, de nem hiszem hogy kintkéne szegénynek telelnie, de nézz utána interneten :)
2009. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem télen bent lesz a nyuszi, nehogy megfázzon.
2009. aug. 4. 13:08
 4/6 anonim válasza:
Mindenképpen vidd be, vagy rakd be melegebb helyre, az én törpenyuszim majdnem meghalt, mikor télen kinnt volt, pedig nagyon sok forgácsot raktunk neki, meg kicsit felhízlaltuk, de megfázott, és nagyon sokáig beteg volt.
2009. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyik rokonomnak van törpe nyuszija és télen-nyáron bent tartja. a törpe nem olyan mint az igazi házinyúl, ezek kényesebbek, szerintem jobb lenne ha inkább bent tartanád.
2009. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen merta törpenyszmus megfázhat nagyon könnyen.sivesen
2009. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!