Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szokja meg a tengerimalac...

Malacbarát kérdése:

Hogy szokja meg a tengerimalacom a függőágyat?

Figyelt kérdés
Most csináltam malackáimnak egy függőágyat. Beleraktam nekik egy répát, és beleraktam a malacot is, hogy megszokja a helyet. Amint megette a répát egyből kiugrott belőle, és azóta sem akar belemenni. Mit csináljak?

2012. aug. 20. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtass a magasságán, engedd le minél jobban, a malac nem egy mászóbajnok. Van amelyik megszereti a függőágyat, de van amelyik nem.
2012. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én malacom csak akkor ment bele, amikor nem láttam. Legalábbis elég gyakran lett pisis... azt viszont nem tudom, hogy csak WC-nek használja, vagy tényleg fekszik-e benne.
2012. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leengedtem, és bele is tudna mászni.

Feltéve ha akarna. Próbálgattam beletenni, és simogatással nyugtatgatni, de egy kis idő után kiugrott. Csak akkor marad bent ha kap bele kaját. De akkor is csak max 5 percig:(

Jöhetnek még az ötletek:)

2012. aug. 21. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, szerintem ne erőltesd. Hagyd bent, és ha valamikor megtetszik neki, akkor úgyis használni fogja.
2012. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!