Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik otthonnak örülne...

Melyik otthonnak örülne legjobban az aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki nagyobb otthont venni és nem tudom eldönteni, hogy a kettő közül melyiket vegyem meg, melyikben érezné magát jobban?

Ez az egyik:

[link]


Ez pedig a másik:

[link]


Szerintetek melyiknek örülne jobban? Csak a kettő közül válasszatok!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 20. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Azért a rácsosat, mert nagyon sokféle kiegészítő van, amit fel tudsz szerelni neki a rácsra. Pl a mókuskerék is stabilabb, ha a rácsra van rögzítve. Vagy emeletet tudsz betenni, amit fel lehet csavarozni a rácsok közé. Szerintem sokkal klasszabb otthont tudsz kialakítani neki az oldalt is rácsosban.

2012. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg látod, ott van neki a hely, hogy ilyen átlátszó csövet csinál neki hozzá, azt is nagyon szokták szeretni.
2012. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első. Ugyanezen az oldalon lehet hozzá kapni csőrendszert is, ami kívül megy a ketrecen, elosztóval, kanyarral, azokkal darabonként is lehet bővíteni a ketrecet, ha a pénztárca később engedi.


De ezen behaltam:

[link]

2012. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a rácsosat kapja meg. Sok hörcsögöm van, ő az egyik a sok közül és most van arra pénzem, hogy ő is kapjon egy nagyobb otthont. :)

Tudom, hogy bővíthető csőrendszerrel és ezért is praktikusabb a rácsosat venni. Viszont ez a höri aki kapni fogja, tuti nem fog beleférni a csőrendszerbe, ha netán még kiegészíteném, mert nagyon kis duci! :) Ducibb egy átlag hörcsögnél.

Na a lényeg, akkor rendelem a rácsosat.

2012. jún. 20. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
A rácsos a jobb. Azt a csőrendszert viszont utálom, nagy macera takarítani. Az én aranyhörim rendszeresen becipelte a forgácsot, útközben meg pisált. Ami nem folyt ki a lyukakon a komódra, az szépen összeállt a forgáccsal és eltömítette a lyukakat. Szégyen nem szégyen, én pár hónap után feladtam és leszereltem. De a rácsokon is imád mászkálni.
2012. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akinek csőrendszeres ketrece van ők nem pisilnek bele, csak behordják a kaját meg a forgácsot, de nincs gond ezzel.


Már meg is rendeltem a rácsosat.

2012. jún. 20. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó neked:D Az enyém állandóan odavizelt. :D
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy később megtanulta volna, rájött volna magától hogy oda ne vizeljen.

Eleinte az egyik nekem is ezt csinálta, de már régóta nem csinálja ezt és rendesen kijár pisilni, nem pisil bele a csőbe, hanem ott alszik.

2012. jún. 20. 21:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan a rácsos ketrec, azaz az első és bevált. :) A jövőben is hasznos lesz, mert majd össze tudom kapcsolni a Duna Fun ketreccel.:)
2012. jún. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!