Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a törpenyuszimma...

Mit tegyek ha a törpenyuszimmal akarok nyaralni?

Figyelt kérdés
Mert elakarom vinni,de tul nagy a ketrece és az nem férne be a más cuccok mellé a kocsiba!!De ahova megyünk ott meg nincsen helye ahol aluszik eszik...!!!De viszont senkire sem akarom rá bízni hanem magammal akarom vinni!!!mit tegyek?????
2009. jún. 22. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szólnak ehhez? Én abban sem vagyok biztos, hogy a nyuszi szívesen menne nyaralni. Neki inkább traumát jelentene, ha hirtelen kirángatnád a megszokott környezetéből.
2009. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne akard elvinni, ő egyáltalán nem fogja élvezni se az utat, se azt, hogy a megszokott környezetéből kirángatjátok. A szállodába egyáltalán beengednek háziállatokat? A nyuszinak mivel jobb az, ha egy szállodaszobában van bezárva a ketrecébe, vagy otthon van? Mert ugye strandokra nem viheted magaddal és a városnézést sem évezné igazán. Eleve nem értem a kérdésedet, ha nem fér be a csomagtartóba, akkor mi miben tudunk segíteni? Nagyobb kocsit nem tudunk szerezni neked. Inkább kérj meg egy szomszédot, hogy etesse, vagy vidd el valakihez hogy vigyázzon rá, amíg nem vagytok itthon.
2009. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szállodába megyünk hanem a Balatonon van nyaralónk!!!és nekem igazából az a gondom hogy nem tudom ott miben fog lakni mert hát szabadon nem lehet a házba egyedül még valami baja lesz!!
2009. jún. 22. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló: Ne vidd, hidd már el, hogy csak traumát okozol annak a szerencsétlen nyúlnak. A Balatonban nem fog pancsolni, azt ne várd, a házon kívülre sem tudod nagyon vinni. Remélem nem akartad kartondobozban tartani a nyaralóban, amíg ti fürdötök a Balatonban.
2009. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis az megse fordult a fejemben!!!!!!!!!Tudom hogy nem lenne jo a nyuszinak ott lenn!!!De nem nagyon ismerek olyat aki értene a törpenyuszikhozés ugy gondozná!!!!!
2009. jún. 22. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak van valaki, aki bevállalná addig, amíg elmentek nyaralni. Szomszéd, nagymama, az egyik osztálytársad? Csak el kell magyarázni neki, hogy mit hogyan csináljon, meg fogja érteni.
2009. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jo megfogadom a tanácsodat!!!ja és köszi!!!
2009. jún. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!