Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan neveljem hörcsögömet?

Hogyan neveljem hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Van egy hörcsögöm, 1 hónapos lehet. Nagyon vad szeretnék neki tanítani valamit amitől kedvesebb lesz, vagy legalább kedvesnek néz ki! (hörcsög játékokat nem tudtok ajánlani?)
2009. jún. 12. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyém tud olyat, hogy ha finom falatot kínálok neki a két hátsó lábára áll és az első lábaival nyúl érte.

Ennél többet ne várjál a kis höritől.

2009. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudja valaki hogy lehet meg nézni hogy fiú-e vagy lány? Nem merem megfogni nehogy le essen vagy fájjon valami-e!
2009. jún. 12. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:

hu.az enyém egy szabadulóművész volt. Bárhogyan kimászott a terráriumból. Volt olyan h félig lefedtem és súlyt tettem rá, na ő azt is megoldotta meglépett és befutott a szekrénysor mögé, amit nem tudtam mozgatni, így addig kellett ott a szélén kommandóznom míg ki nem jött és odanyomtam egy könyvet a lukhoz hogy ne tudjon visszamenni...persze volt h odacsíptem a fejét de visszament:-)

Volt hogy lerágta a függönyt reggelre...kis k.csög:))

Hát szerintem rakj be neki ilyen kereket amibe bele tud menni,és forgatni tudja, azt az enyém is szerette.

Meg volt neki ilyen gömbje amibe letudod rakni és elengedheted a szobába mert megy a gömbbe és úgy közlekedik,ultra cuki:)De lépcső közelbe ne engedd mert elszáll:) sok sikert cupa remélem kicsit tudtam segiteni

2009. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy fiú e vagy lány? figy észreveszed,mert ha fiu akkor egy nagy cumo van a seggénél:))komolyan mintha lenne ott egy daganat, csak figyeld meg.Ha nincs akkor valószinü lány
2009. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a herékről valóban fel lehet ismerni, hogy fiú e. de szerintem az csak ivarérett korára nő meg mini csomag méretűre.:)
2009. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyehej én vok a sokat iró. majd ide azért visszanézek.:) jo a zacsi téma:)
2009. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és megint én vok az nem mini zacsi hanem egy bazi nagy ácskóóóóóó,big big big ácsóóóó nagy cummedra.szal egy gombóc:-)
2009. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ti hogy hívjátok a hörcsögötöket. Én Höri-nek
2009. jún. 12. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az uccsó kínai törpe höri volt, és nemes egyszerűséggel Törpi lett a neve. :)
2009. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az enyémnek Hörcsi a neve :D de néha Manónak hívom..

én is fiatalon vettem a hörim, mert már a fél iskolának volt, gondoltam jaj milyen aranyos nekem is kell.. szóval nah kicsit vettem és olyan hiperaktív azóta is :D mások mesélik hogy az övéké milyen lusta .. :)

2009. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!