Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb ház a törpehörcs...

Melyik a jobb ház a törpehörcsögömnek? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
[link] itt egy kép mind a két házról amiken gondolkodok...Meik legyen?A baloldali vagy a jbb oldali?A baloldali előnye hogy tágas bejárata van a jobb oldalinak meg hogy van alsó része és felső bár a bejáratai kicsit kissebbek.Melyik neki a kényelmesebb?
2009. jún. 8. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a baloldali van mind a 4 hörcsögömnek, és szeretik. De béleld ki vattával, és akkor imádni fogják. A jobb oldalival az a gond, hogy nem biztos, hogy fel fognak menni a felső szintre aludni, az alsónak pedig nincs alja. Az enyémek a padló nélküliset nem szerették.

Szóval én a bal oldalit ajánlom.

2009. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögeimnek mindenféle volt. A fa annyiban jobb, hogy azon mászkálhat is, meg szebb annyiban rosszabb, hogy ha lepisili nem nagyon lehet leszedni. Enyémnek most fa van.
2009. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a bal oldali nem olyan "játékos" mint a jobb oldali...de a műanyagot válaszd mert abba belepisil ki tod takarítani...de a fába beszívódik a pisi és egy idő után büdi lesz
2009. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!Mindegyiket felfele pontozom :) ;)
2009. jún. 8. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a fát forró vízbe beáztatod, vagy ha tudod kifözöd és semmi szaga nem lesz.

azt viszont rághatják ahogy csak akarják, jót tesz a foguknak.

de persze a müanyag is jó, azt csak le kell mosni.

nekünk deguk vannak, és szinte minden fa és forró vizet engedek a kádba, abba áztatom be a fa dolgokat, amit kell elsikálok, és megvárom míg megsárad, a napon pár perc és semmi szaga nincs aztán.

2009. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló van, mint a jobb oldali.

A műanyag olyan természetellenes, ellenben a fát valóban tudják rágcsálni (az én hörim mindig rágcsálja) és tudnak mászkálni rajta (az enyém mindig felmegy a tetejére és onnan nézi, hogy mi történik idekinnt.

Szóval szerintem a természetes anyagból készült, fa házat vedd nekik.

Amúgy az én hörim mindig ellökdösi maga alól a forgácsot és a vécépapír darabokat beviszi és azon alszik.

2009. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké de amugy nem kell már megvennem egyiket se mert mindkettő megvan csak nem tudom eldönteni..De köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 9. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeim szénában vannak, és nincs házuk. A szénába csináltak járatokat, és ebbe alszanak.
2009. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fa házat, szerintem :)
2009. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!