Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszidat/malacodat minden...

Nyuszidat/malacodat minden nap kiengeded a ketrecéből? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
Mert olvastam,hogy vannak akik csak 1-2alkalommal engedik ki őket egy héten.Nem mindennap kéne?
2012. febr. 25. 12:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem kertre gondoltam..
2012. febr. 25. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
minden nap kell...minimum 3-4 órára
2012. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egész nap kint van. Ritkán bezárjuk: amikor ajtón keresztül is szellőztetünk, porszívózásnál, amikor idegen ember jön hozzánk (másnak nehéz figyelni arra, hogy a nyúl mindig láb alatt van).
2012. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacom van. Nem engedem ki őket minden nap mert félek hogy nem tudom őket összeszedni. Most próbálkozom hozzá szoktatni őket:) Kicsit hülyén hangzik de első alkalom után fél napig vadásztam az egyiket mert bebújt a szekrény mögé és b@szott kijönni. Azóta tartok ettől hogy majd it kergelészem, bár más ezerszer szelídebb mint azelőtt. Kis elrekesztett helyre szoktam kitenni őket és így majd remélem pár hónap múlva okés lesz a dolog :P
2012. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nekem a malacaim akkor vannak kinn mikor hazajövök és kiengedem őket.. és onnantól meg míg lefekszem... amúgy szobatiszták:)
2012. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. hogy csináltad hogy azok lettek? Az enyémek egyáltalán nem azok. De jó lenne :P
2012. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom.... van amelyik megszokja van amelyik nem.. am amúgy az egyik van amikor vhova odapottyant... de pisilni azt csak a ketrecbe:)
2012. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden nap kirakom a nyuszimat. Ha például nem alszok otthon szombat este, akkor reggel korábban kelek, hogy kint tudjon lenni legalább 1,5 órát.

Amúgy minden este kint van legalább 2 órát.

2012. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig szabadon van a nyuszi, amikor itthon vagyunk. Csak éjszakára zárjuk be, meg ha elmegyünk. Naponta 4-5 órát minimum szabadon van. Ha egész nap itthon vagyunk (ilyen elég gyakran van), akkor egész nap kint van.
2012. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tengerimalacokat biztonságosabb, ha egy elkerített részen szaladgálhatnak. Ha van időm mindig kiengedem őket, ilyenkor nagyon boldogok!:) Én simán elengedem őket, csak olyan helyeket kerítek el ami alá esetleg be tudnak bújni, vagy megrághatnak egy kábelt.

A nyuszit ha teheted a nap folyamán mindig legyen kiengedve.

2012. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!