Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » ELSZÖKÖTT! Hogyan találhatom...

ELSZÖKÖTT! Hogyan találhatom meg a törpehörimet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ketrecben vannak ketten , tegnap délután megnéztem őket , de csak egy volt , elszökött, de már rengeteg helyen megnéztük, hol lehet(jó tudom mindenhol ) tettem neki kaját de tudnátok ötletet adni h h fogjam el??
2012. febr. 2. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi. A vödröset tegnap kipróbáltam, nem ment bele. A cserepeset is , hogy műanyag cserepet kitámasztottam répa darabbal , de a kis eszes nem betolta a répát , hanem kihúzta. :((( A testvére is hiányolja....:(
2012. febr. 5. 12:18
 12/15 A kérdező kommentje:
Meglett. A kanapé alatt volt:))):))
2012. febr. 6. 16:08
 13/15 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
dehogy hiányolja a testvére a hörcsögök magányos állatok
2013. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, hogy együtt tartod őket... Ők nem úgy fogják fel, hogy tesók. Ha nem elég nagy a territóriumuk, az erősebb megöli majd a gyengébbet. Nem véletlenül szökött ki... MAGÁNYOS ÁLLATOK!
2013. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!