Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hétfőn lesznek 3 hetesek a...

Hétfőn lesznek 3 hetesek a kis hörcsögök. El lehet-e választani őket az anyjuktól? Adható-e nekik rendes hörcsög ennivaló?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kishörcsögöket 3-4 hetesen szokták leválasztani, de fajtától függ. Törpehörit 3-4 hetesen kell. amúgy, ha már kinyílik a szemük, mászkálnak a terráriumban, vagy a ketrecben, és mennek a kajához, szóval eddig akár akartál nekik adni kaját, akár nem, már biztosan ettek. A normális gyümit, zöldséget és magokat pedig már adhatod nekik, de szerintem már kiszolgálták magukat, csak nem láttad.
2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hetesen választottam el az anyjuktól az aranyhörcsögeimet. De 4 hétig ajánlatos amúgy hogy az anyjukkal legyenek. 3 hetesen csak akkor kell, ha muszáj, ha már az anyjuk nem nagyon akarja őket szoptatni, vagy ha a picik már nagyon verekedősek! Nekem ekkor már szépen ettek mindent és nyitva volt a szemük is, mászkáltak is összevissza! Figyeld őket, hogy miket csinálnak és aztán meglátod, hogy már ideje-e vagy sem.
2012. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A kicsit élénkek, és önállóan esznek. Szinte sajnálom elajándékozni őket.
2012. febr. 4. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Hát ezzel én is így voltam! :) Hogy sajnáltam elajándékozni őket és végül mindet megtartottam, így most 9 aranyhörcsögöm van! :)) De természetesen mindegyiknek van külön ketrece és mindent megadok nekik!

2012. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!