Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időnként cseréljem a...

Mennyi időnként cseréljem a hörim alatt a szénát?

Figyelt kérdés

A törpehörim alatt, alomként széna van. Jobban szereti mint a forgácsot. Mennyi időnként kell cserélni alatta? Sajnos jelenleg nem tudom megállapítani hova végzi a dolgát. Járatokat is csinált. Péntek óta van ez bent neki (gyümölcs,zöldség,kajamaradékok minden nap ki vannak szedve!)

Köszönöm a választ!


2009. máj. 27. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt így nehéz megmondani. imádom az állatokat, a hörik egyzserűen tündériek, de azért valljuk be, elég jellegzetes szaguk tud lenni. Ha már kezd csúnya lenni a helye és szaga is van, szerintem akkor. ez változó is lehet, egy-két nap.
2009. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van hörcsögöm és nem takarítom olyan gyakran mégse büdös. Még egész közelről sem. Elég egy héten egyszer

kitakarítani. Nem tudom, hogy a tied mennyire lesz büdös, ha te úgy érzed 4 naponta is lehet. Én amikor kitakarítom a hörcsögöm akkor nagyon sajnálom, mert neki is vannak ilyen kuckók. Meg még annyit, hogy az enyém alatt forgács van úgyhogy nem biztos, hogy jót írtam. Bocsi!

2009. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én hörim még nem büdös, csak a széna illata érzik. Vagy lehet csak elnyomja. De azért lehet holnap kitakarítom, mert a sok napraforgómag-héjat is jó lenne összeszedni, meg ki tudja miket hord be a kis járatokba(kajára gondolok).
2009. máj. 27. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!