Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány centire nől megy egy...

Hány centire nől megy egy mini toy nyuszi?

Figyelt kérdés
Van ennél a nyuszinál kisebb méretű, ha van mi a fajtája neve?
2009. máj. 26. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok profi szakértő, de azért éretk picit a témához, de ilyen törpenyúl fajtáról még életemben nem hallottam. Ha a google.co.uk-n rákeresek (köztudottan UK a törpenyúl őshazája) sem ad ki semmit pluss, játék nyulakon kívűl.

Ha bővebben érdekelnek a fajták, akkor javaslom kiinduló pontnak a www.torpenyul.hu oldalt, bár itt közel sem teljes a felsorolás.


A nyúl méretét nem centiben, hanem súlyban adják meg. A legkisebb fajták a miniatűr kosorrú vagy a holland törpe. Ezek kb 1-1,5 kilóra nőnek meg.

2009. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Az ún. toy nyuszik vmi ostoba állatkereskedés ostoba találmánya ostoba emberek számára.

Nem más, mint egy kis méretű vegyes törpenyulakból kitenyésztett mix, ami nem feltétlenül marad kicsi, de valszeg az összes rossz tulajdonságot megkapja, hisz nem az eü-i állapot és a természet a lényeg az anya és apanyulaknál, hanem a méretük.

Egy átlagos törpe olyan 2-2,5 kiló(legalábbis az oroszlánfejüekből kiindulva).

2009. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan hogy toy én tudom mert tenyésztő vagyok.
2009. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Van olyan, hogy toy nyuszi, de hogy mekkorára nől meg, azt sajnos nem tudom... Annyit tudok róla, hogy ez a legkisebb, és felnőtt kori súlya nem haladja meg az 1-1,5 kg.

Sajnos csak ennyit tudok segíteni... :(

2009. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg ezeken az oldalakon, ők toy nyuszikat tartanak, biztosan tudnak Neked válaszolni.


http: //animalsmania.gportal.hu

[link]


Előző hozzászóló voltam.

Remélem megtalálod a kérdéseidre a választ. :)

2009. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
nekem 3éves toy nyuszim van és elfér egy tenyeremben. nincs 1 kiló
2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia! nekm mini toy nyuszim van és igenis létezik!

ők általában 1-2kg között vannak és az a jellegzetes dolguk hogy nagyon kicsi fülük van.:D

2010. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Én írtam, korábban, hogy tenyésztem ezeket a nyulakat, és most is azt mondom, hogy olyan, hogy toy NEM LÉTEZIK.

Ez egy kitalált név, valójában a toynak elkeresztelt nyulak az igazi törpenyulak!!!

Ők 100%-ban hordozzák a törpeség génjét, míg a szimpla törpenyulak csak részben.

"toy"-ból is több féle van, oroszlánfejű stb. A legtöbb nyúl amit toy néven eladnak az holland törpe és NEM TOY!!!

2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, kb 15 és 20 cm között van.
2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mini toy.. lol. miket ki nem találnak hogy beetessék a hülye embereket...
2013. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!