Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsi de ezt a kérdést nem nagyon tudtam semelyik kategóriában sem elképzelni. Szóval: van két törpenyuszim (egy fiú és egy lány), van egy kutyusom és egy cicám.Kertes házban lakom. Mivel nemsokára felvételizek és nyakamon a félév sokkal többet kellett tanulnom és jelenleg a nyulaimra már az etetésen és egy kis vakargatáson kívüld több időt nem tudok szánni. Gondoltuk hogy majd valamelyik nyuszkót ivartalanítjuk és akkor közös kenelbe rakhatjuk őket ahol bőven lenne helyük stb... De az ivartalanítás legalább 10 ezer forint ami be kell látnunk nagyon drága. Anyu egyszercsak elém állt azzal hogy ajándékozzuk el a nyulakat a szomszédunk ismerősének aki házinyulakkal foglalkozik. Na de most komolyan a nyuszik olyanok mintha a gyerekeim lennének. Alapból nem bírnék megválni tőlük alighogy fél éve vettük őket. És most adjam oda egy vak idegennek, aki ráadásul házinyulakkal és nem törpenyulakkal foglalkozik?! Hát eszemben sincs! De akkor mi tévő legyek???
2011. dec. 21. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyetemen tanulok, és van időm a nyuszijaimra :) Szerintem neked is lesz, vagy ha hétköznap nem, akkor is ott a hétvége. Amúgy szerintem senki nem olyan stréber, hogy éjjel-nappal tanuljon :D Én semmiképp nem ajándékoznám el. Másrészt a két nyuszi, ha ivartalanítod is az egyiket, nem biztos, hogy jól kijönnek majd egymással. Ráadásul aki házinyulakkal foglalkozik, nem feltétlenül ért a törpenyuszikhoz. Hidd el ha a nyuszik jól vannak tartva, akkor a kis vakargatással is beérik, és ugyanolyan vidámak. :)
2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!