Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van, aki sétáltat nyulat?

Van, aki sétáltat nyulat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekik is árusítanak hámot, de ki van egyáltalán használva? :-) Én kutyát és görényt láttam már, és macskáról hallottam, illetve fotón láttam nagy papagájt sétáltatni.
2009. máj. 17. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátomnak nyula van és csincsillája, mindkettőt szokta sétáltatni.

Én csak a macskáimat.

De lassan már azon sem lepődnék meg ha látnám hogy valaki a pókját vagy csótányát sétáltatja :D

2009. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van a szomszédban egy 10 kilós nyuszimonstrum, leviszik minden nap pórázon
2009. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam : ) mondjuk csak a kertben
2009. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam :D de általában csak szaladgálni viszem le/ki, hogy nyugodtan mehessen ahova szeretne. rendesen sétáltatni nem tudnám úgy, hogy mellettem jön szépen, max ha húzom magam után :D
2009. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nyuszimonstrum" lol, ezen most nagyot nevettem XD

Nekem is van egy törpenyuszóm itthon a lakásban és én is nagyon kíváncsi vagyok mennyire sétáltathatóak. Sajnálom hogy mindig itt kell lennie a lakásban, de félek levinni, hátha elszökik vagy valami baja esik. Ezek a nyúlhámok amiket kapni lehet jól használhatók?

2009. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!