Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék venni Beaphar...

Hol tudnék venni Beaphar tápot a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
A petnet.hu-n tudom,hogy meg lehet rendelni,de személyesen melyik boltban tudnám?A Fressnapfban nem találtam ilyet.
2009. máj. 17. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
miért pont ilyet akarsz ? eze nnyire jó? érdekel mert nekm is vanank malacaim.
2009. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak tápot tartalmaz,nincsenek benne préselt granulátumok és magok.Nem tudom,mennyire jó,de kint Hollandiában eléggé dicsérik.Csak azt tudom,hogy az én malacom csak ezt az egy tápot fogyasztja el maradéktalanul.Hollandiában voltunk egy évig,és ott ezt a tápot adták neki a kereskedésben is,és folytattuk ott mi is.Itthon viszont nem találok ilyet.A többi jó minőségű táp,amit kap,szinte 3/4-ed részében megy a kukába,mert kiválogatja.Anyagilag sem mindegy,hogy mennyi idő alatt fogy el egy zacsi táp.
2009. máj. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!