Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A holland törpenyúl mekkorára nő?

A holland törpenyúl mekkorára nő?

Figyelt kérdés
Nem a kb. súly érdekel, hanem a testméretei, testhossz, ilyenek, amit sehol nem találtam, kerestem pedig, mindenhol csak a súlyt dobja ki a google. Meg azt írják, hogy ez a legkisebb törpenyúl fajta. Szóval aki tapasztaltabb az internetes szakirodalomnál, annak a válasza érdekel :-)
2009. máj. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a súlyt adják meg, mert így a legegyszerűbb a nyúl méretét jellemezni. 1,2 kiló kb ellehet képzelni, hogy nem egy bálna lesz.

Talán ha ez segít: egy felnőtt férfi tenyérnél valamivel nagyobb. De mindenképp nagyobb mint egy tengerimalac!

Ha nem megy másként, keress interneten olyan képeket, ahol tárgyak mellett vannak fotózva a nyuszik. Így tudod viszonyítani. Vagy keress fel egy tenyészőt és nézz meg nála egy kifejlett felnőtt nyulat.

2009. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Részben azért is érdekel, mert nekem is lesz egy, és mondjuk mekkora bejárattal rendelkezzen a leendő kuckója :-)
2009. máj. 18. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ááá, otthon. :) Akkor én egy minimum 50X100-as ketit javasolnék, nem annyira olcsók, az tény, de egész életre elég a nyuszinak. ESetleg nézz körül a www.torpenyul.hu oldalon, ahol találhatsz használtat is, amit eladnak. Meg ha még nincs meg a nyuszi ide mindenképp érdemes felnézni és utána olvasni hogy is kell tartani egy törpenyulat, mire kell figyelni az első napokban, beszélgetni többi gazdival és tanácsokat kérni.

De visszatérve az ajtó méretére. Kb 20cmX20cm. Ha sk készítésű lesz a keti, akkor arra kell felkészülni, hogy mindent szétrágnak. Mi kb 3-at készítettünk neki mire feladtuk és kapott egy rendes, standard ketit. Használtat ugyan, de tényleg ez vált be. :)

2009. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!