Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg elég ilyen kevés kaja...

Tényleg elég ilyen kevés kaja egy vadászgörénynek?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy egy majdnem 1kg-os lány görinek egy nap 1fél alutasakos junior cicakajci elég.ez igaz?tényleg keveset esznek a görik?vagy mennyit esznek egy nap?
2009. máj. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem görénye válogatja.Lehet mindegyiknek más étvágya,akár az embereknek.Az én görényem sem evett sokkal többet,persze kiszolgálta magát a joghurtomból,levesemből,tulajdonképpen mindenevő volt.Mégis az a legjobb,ha csak a helyén kap enni,eszik amennyi jólesik neki,a maradékot elvenni tőle,mert ha nem,elraktározza.Nem kellemes az ágyneműtartóban büdösödő hús!Az én görényem rendszeresen kapott élő egeret,pockot,kazalbontáskor fogdostam neki össze.Előfordult,hogy a lányom az esti lefekvés idejekor fej nélküli pockot talált a párnája alatt.A göri oda dugta el,amit már nem bírt megenni.A saját görid étvágyát neked kell kitapasztalni.
2009. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naponta 3szor.Ne adj nekia lutasakosat húst hússal.Kivéve disznó hus
2009. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az alutasakos cicaeledel miért nem jó a görinek?
2009. máj. 9. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
alutasakosbol whiskas juniort és tápbol is ezt kapja
2009. máj. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!