Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyet még soha nem csinált a...

Ilyet még soha nem csinált a csincsillám. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy sétáltattuk őket és a lánynak lekonyult a füle, feltolta a fenekét és mint egy pók elkezdett mászkálni de nagyon ijesztő volt. Aztán meg egyszer csak megállt és összeesett az hittem földobta a talpát, aztán fölált és lapulva lekonyult fülekkel, somponyokva jött oda hozzánk. Nagyon megvagyok ilyenve és aggódom, hogy mi baja lehet. Ha valaki tud segíteni az lécci írjon. Előre is köszi.
2009. máj. 6. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ez utalhat arra hogy esetleg szülni fog?
2009. máj. 6. 21:54
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá a csincsilla.hu-n..


mellesleg ha tudod h vemhes,és a vége felé tart, akkor már ne vedd ki..az utolsó 1-2héten szerintem ne..úgyis takarít olyankor..most meg meg van zavarodva.


Más állatnál ez olyan mintha valamitő félne,és óvatosan laposkúszásban menne..de fogalmam sincs hogy miért esett össze...


szóval csincsilla.hu fórumra írj

2009. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál
2009. máj. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!