Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 fiú mongol futóegér össze...

2 fiú mongol futóegér össze verekedhetnek?

Figyelt kérdés
Van kettő fiú mongol futóegerem testvérek később ha iverérettek lesznek összeverekednek?
2009. máj. 4. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tartottam már fiú mongol egereket együtt, elég sokat vitáztak, de nem komolyan. Most két lány van,azok is szoktak veszekedni...

Szóval igen, összeverekedhetnek, de az egerek "személyiségétől", vérmérsékletétől is függ, hogy 2 konkrét egér mennyire komolyan verekszik egymással, mindenesetre a rangsort majd mindenféleképpen eldöntik egymás közt

2009. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem lehetnek viták de nem életveszélyesek!!

Nekem egy egész család van együtt anya,apa,4gyerek:)Már rég ivarérett mind!!!!

Szoval nagyobb baj nem lessz!!!:)

2009. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahol vettem ott azt mondták, hogy mivel testvérek ezért nem lesz verekedés! De már halottam olyanról, hogy össze verekedtek és félek, hogy ők is össze fognak. De ha külön teszem őket akkor meg megvadulhatnak ( én úgy tudom, hogy egyedül bevadulnak! )
2009. máj. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!