Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpenyulam és ma...

Van egy törpenyulam és ma először hasmenése volt. Izgulnom kéne?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Én ilyenről még nem halottam:S

de kérdezdd meg egy szakértőtől,nézdd találtam neked egy oldalt:

[link]

2009. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Nos, nem ártana egy állatkereskedőt felkeresni, vagy egy állatorvost, de egyet ne frelejts el, sose adj neki vizes növényt, mert az felpuffad és a nyuszi felfúvódik tőle és belepusztul. Csak száraz kaját kapjon, és utána igyon!

Valamint a nyuszik társas lények, ha egyedül van és nincs kivel játszon, főleg egy ellenkező nemü nyuszi, akkor belehalhat a magányba is, mert elmegy az étvágya és kiszárad.

2009. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyuszik nem halnak bele a magányba, ha foglalkozik velük a gazdi eleget. Simán elfogadják az embert falkatársnak. Az én nyuszim is így élt.

A kérdésre visszatérve.

Ha csak ideig óráig tartott a hasmenés, ami abból állt, hogy folyékonyabb volt a széklete az átlagosnál, de nem piszkította össze az egész lakást, akkor nem kell aggódni. Lehet, hogy valami újat kapott, vagy picit vizes volt a zöldség. Viszont ha komolyabb volt a baj, érdemes állatorvoshoz vinni. A www.torpenyul.hu oldalon találsz ajánlott állatorvost, akinél érdeklődhetsz.

2009. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!az én nyuszimnak is hasmenése volt !!de lehet hogy csak aazért mert valami nem esett neki jol és így kijött belőle!!
2009. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, nem pont ide kapcsólódik de.. nekem a degumnak volt hasmenése, másnapra meghalt xd volt mellette másik degu, az teljesen egészséges volt oO. figyelj oda a nyuszira, és ha kókadt, kedvtelen vidd el orvoshoz.
2010. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!