Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az újszülött kishörcsögök...

Az újszülött kishörcsögök hozzáférnek az anyjukhoz szopni, ha egy házikóban és azon belül takaróban születtek?

Figyelt kérdés
Szinte elvesznek a takaróban, még mászni nem tudnak és remélem, hogy hozzá tudnak férni az anyához.
2011. okt. 18. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem megoldja az anyuka:)
2011. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az anyjuk megy majd hozzájuk.


Arra figyelj, hogy elég hely legyen a házikóban, sajnos én jártam úgy, hogy két alomnyi kölyök volt, és az újszülöttek közül kettő elpusztult, mert mindegyik ráfeküdt. :(

2011. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor bízok az anyukában. :)

Hát a házikó akkora, hogy az anyuka pont befér és még kicsi hely van ott, néha a háztető elmozdul ahogy helyezkedik és azt szoktam megigazgatni, hogy ne essen le a tető. Belegondolni is rossz, hogy lehet, hogy vannak ott halott kishörcsögök. Nem szoktam emelgetni még a tetőt, ha nem muszáj, így fogalmam sincs hogy hányan vannak és hogy van-e elpusztult állatka. Annyi biztos, hogy élő van, mert szoktam hallani a sírdogálást és szokott látszódni, hogy a takaró mozog akkoris ha az anyuka nincs odabent. Még csak 2 naposak.

2011. okt. 18. 09:28
 4/9 anonim válasza:
Biztos
2011. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gond van, ne aggódj. :) Legyen elég helyük, ez a lényeg. :)
2011. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. :)

Már 3 naposak, hallottam őket ma is sírni, picit már hangosabban. Csak nem tudom, hogy mi van ha van köztük elpusztult höri, megnézni nem merem, mert még nem akarom bolygatni őket, mert még ilyenkor nem szabad.

2011. okt. 19. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt az anyja általában megeszi. De nem hiszem hogy van halott höri köztük, és ne is bolygasd őket. Majd úgy egy hét múlva meg lehet nézni. :)
2011. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma meglestem a piciket, csak mert elmozdult a háztető, és nem bírtam ki, hogy ne nézzek be, miközben megigazítottam. Első látásra 7 picit láttam ebből 6 nagyon aktívan mocorgott. :) De lehet, többen is vannak, de 6 tuti él! Ma 4 naposak és már látszik hogy kb. melyik milyen színű lesz, van amelyik tarka van amelyik világos, de konkrétumok még nincsenek. :)
2011. okt. 20. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Hehe.. :) Édesek lehetnek. :)
2011. okt. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!