Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek adhatnám oda a törpenyus...

Kinek adhatnám oda a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Sajnos családi okokból albérletbe kell költöznünk, és oda nem vihetem magammal, nem engednek semmilyen állatot a lakásba.. Adtam fel hirdetést is 3 hete de semmi érdeklődés. Nagyon sürgős lenne! Nincsen sok időm!

Mielőtt jönnének az útálkozós hozzászólások, nekem sincs szívem másnak adni, mert ő a kicsi életem.. nagyon szeretem, de a helyzetem sajnos nem engedi, hogy tovább nálam legyen.


2011. szept. 28. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én befogadnám :)
2011. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh az nagyon jó lenne! Fel tudjuk venni a kapcsolatot? :)
2011. szept. 28. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
ment az üzi
2011. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké ment tőlem is az üzi
2011. szept. 28. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem találsz gazdát neki!

Én is pont így kaptam múlthéten egy törpe nyuszit, és egy félig törpét :)!Jelentkeztem értük.Hát sajna nálam meg pont az a baj az ilyen hirdetésekkel, hogy imádom a nyuszikat, és először csak kettőről volt szó(őket is kaptam) csakhogy mindkettő fiú volt, és verekedtek, ezért az egyiket elcseréltük egy lányra, csakhogy már onnan is két nyuszival tértünk vissza, mert volt egy kicsi, és azt nem lehetett otthagyni...aztán megláttam ezt a másik két nyuszit egyik ismerősömnél pont rá egy hétre, hogy az újakat elhoztuk..párom majdnem falnak ment, mikor közöltem, hogy készüljön....most már 5 nyuszim van, de kertes házban lakunk, és elférnek :)))

Nektek is sok szerencsét!

2011. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a kezdeti első kettő is megunt nyuszi volt :)))!
2011. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot! Már találtam neki egy tökéletes gazdit, nyugott szívvel ajándékozom neki oda :)
2011. szept. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!