Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől függ, hogy mekkorára nő...

Mitől függ, hogy mekkorára nő meg egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Láttam az osztálytársam hörcsögét. Nem tudom milyen fajta volt, de teljesen ugyanolyan volt, mint az én aranyhörcsögöm, csak sokkal nagyobb volt. Kb.: kétszer akkora. Miért nőtt meg ekkorára? Az enyém miért nem. Ha fajta miatt van akkor melyik fajta nő meg nagyra?
2009. ápr. 23. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a fajtájától, a génjeitől, milyen nemű és milyen kaját kap, kb ezektől függ.
2009. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen kajától nő meg nagyra?
2009. ápr. 23. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en horcsogom is nagy :D pedig az anya meg az apja nem annyira azok is nalam vannak. Mindegyiknek egyforman adok enni megis a "gyerek" a nagy :D Igaz nagyon jo etvagya van!

Tapszert nem adok csak azt amit mi eszunk: suti, repa, alma, keksz meg ilyensmi.

2009. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha törpehörid van nyílván nem nő meg akkorára mint egy aranyhöri.Meg például nekem az egyik aranyhörim amelyik fiú nagyon picin vettük és most meg már olyan nagy!Olyan kis kövér hogy alig fér el a tenyeremben!
2010. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!